Επιμορφωτικό Σεμινάριο Πολιτιστικών Θεμάτων

Σας γνωρίζουμε ότι το Γρ. Σχολικών Δραστηριοτήτων  της Δ.Ε  Σερρών θα πραγματοποιήσει επιμορφωτικό σεμινάριο Πολιτιστικών Θεμάτων με θέμα:

«Οδηγίες και τεχνικά ζητήματα στο ανέβασμα μιας Θεατρικής Παράστασης και Μέθοδοι και Τεχνικές  Παρουσίασης των Προγραμμάτων  Πολιτιστικών Θεμάτων»

Το σεμινάριο απευθύνεται  σε όλους τους  εκπαιδευτικούς  που υλοποιούν  προγράμματα Πολιτιστικών Θεμάτων και θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 19 Φεβρουαρίου 2014.

Χώρος διεξαγωγής της ημερίδας : αίθουσα εκδηλώσεων  του 1ου Γυμνασίου Σερρών,  από  16:30 έως 19.00

Εισηγήτρια :  Μαρία Μεντίζη , Εκπαιδευτικός ? Θεατρολόγος

Οι εκπαιδευτικοί  που επιθυμούν  να συμμετέχουν στην  ημερίδα  μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή, έως και  17 Φεβρουαρίου 2014  ηλεκτρονικά στο σύνδεσμο που στο κάτω μέρος της ανακοίνωσης.

Παρακαλούμε τους Διευθυντές των Σχολικών Μονάδων να ενημερώσουν σχετικά τους  εκπαιδευτικούς του σχολείου τους  που υλοποιούν προγράμματα Πολιτιστικών θεμάτων .

Δήλωση συμμετοχής