Πρόσκληση συμμετοχής i) σε θεματικό σεμινάριο του ΚΠΕ Έδεσσας Γιαννιτσών, ii) στη Διαδικτυακή Κοινότητα Πρακτικής & Μάθησης «Σχολικοί Κηπουροί»

Πρόσκληση συμμετοχής  i)  σε θεματικό σεμινάριο του ΚΠΕ  Έδεσσας Γιαννιτσών,  ii)  στη Διαδικτυακή Κοινότητα Πρακτικής & Μάθησης  «Σχολικοί Κηπουροί».

Σας διαβιβάζουμε  το με αρ. πρωτ. 307/07-10-2014  έγγραφο του  ΚΠΕ Έδεσσας Γιαννιτσών  που αφορά τη διοργάνωση θεματικού  σεμιναρίου Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης (ΠΕ) με τίτλο:  «ΦωτογραφίΖΩΝΤΑΣ?στιγμές αειφορίας».

Το σεμινάριο θα αναπτυχθεί στους χώρους του ΚΠΕ και στην ευρύτερη περιοχή της  Έδεσσας, από 5-7 Δεκεμβρίου 2014.

Όσοι εκπαιδευτικοί επιθυμούν να συμμετάσχουν στο  επιμορφωτικό σεμινάριο  να συμπληρώσουν τη συνημμένη αίτηση και να την υποβάλλουν, μέχρι τις 24-10-2014, στο ΚΠΕ Έδεσσας-Γιαννιτσών (οι εκπαιδευτικοί σχολείων, μέχρι τις 23-10-2014, στην Υπεύθυνη Σχολικών Δραστηριοτήτων/Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης της ΔΕ Σερρών.

ΒΗΜΑΤΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΜΕΛΩΝ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΘΗΣΗΣ&ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ

ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΟΥ ΚΠΕ ΕΔΕΣΣΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Πρόσκληση συμμετοχής