13ος Διεθνής Υπαίθριος Διαγωνισμός ζωγραφικής με θέμα:«Παράδοση, Οικολογία, Δημιουργία» στη Φιλιππούπολη Βουλγαρίας

Σας ενημερώνουμε ότι και φέτος θα διεξαχθεί ο Διεθνής Υπαίθριος Διαγωνισμός ζωγραφικής με θέμα: « Παράδοση, Οικολογία, Δημιουργία» στη Φιλιππούπολη Βουλγαρίας  που διοργανώνεται από το Υπουργείο Παιδείας, Νεολαίας και Επιστημών της Βουλγαρίας,  την Επιθεώρηση Εκπαίδευσης ? Φιλιππούπολης,  το σχολείο Μέσης Εκπαίδευσης ??Άγιος Άγιος Κύριλλος και Μεθόδιος?? και το Δήμο Φιλιππούπολης.

Ο 13ος Διεθνής  Υπαίθριος Διαγωνισμός ζωγραφικής στη Φιλιππούπολη Βουλγαρίας θα διεξαχθεί από τις 17 έως τις 19 Απριλίου 2013 ( 2ος Κύκλος διαγωνισμού).

Παρακαλούμε τους Διευθυντές των σχολικών μονάδων να ενημερώσουν τους  εκπαιδευτικούς  και μαθητές του σχολείου τους.

13ος ΔΙΕΘΝΗΣ ΥΠΑΙΘΡΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ

Πρόσκληση διαγωνισμού ζωγραφικής

Καταστατικό του Γυμνασίου-Λυκείου «Άγιος Άγιος Κύριλλος και Μεθόδιος»