Βιωματικό Σεμινάριο: Εναλλακτικές προτάσεις για σχολικές γιορτές και εθνικές επετείους ? Μέθοδοι και τεχνικές

Σας ενημερώνουμε ότι το Γρ. Σχολικών Δραστηριοτήτων της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Σερρών στα πλαίσια της επιμόρφωσης των εκπαιδευτικών που ενδιαφέρονται να εφαρμόσουν πολιτιστικά προγράμματα  θα πραγματοποιήσει βιωματικό σεμινάριο με θέμα:

« Εναλλακτικές προτάσεις για σχολικές γιορτές και εθνικές επετείους ?Μέθοδοι και τεχνικές »

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: Παρασκευή ,  02 Νοεμβρίου 2012

ΧΩΡΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  Αίθουσα εκδηλώσεων της Κ.Ε.ΔΗ.Σ , Εθν. Αντίστασης 34 ( πρώην Δ.Ε.Π.ΚΑ,)

και ώρα  14.00μμ ? 17.00 μ

Εισηγήτρια ? εμψυχώτρια  του Βιωματιικού σεμιναρίου: Μαρία Μεντίζη, Εκπαιδευτικός ? Θεατρολόγος.

Το σεμινάριο απευθύνεται στους εκπαιδευτικούς του Ν. Σερρών.

Οι εκπαιδευτικοί που επιθυμούν να συμμετάσχουν στο βιωματικό σεμινάριο μπορούν  να αποστείλουν μέχρι την Πέμπτη, 01 Νοεμβρίου  2012,  τη δήλωση συμμετοχής τους   με   mail  sofiaeft@gmail.com

Εναλλακτικές προτάσεις για σχολικές γιορτές και εθνικές επετείους ?Μέθοδοι και τεχνικές (πρόσκληση και δήλωση)