15ος Διεθνής Υπαίθριος Διαγωνισμός Ζωγραφικής ? ΠΑΡΑΔΟΣΗ, ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ» στη Φιλιππούπολη Βουλγαρίας

Σας διαβιβάζουμε  το  έγγραφο/ καταστατικό  του Γυμνασίου ?Λυκείου  «Άγιος Κύριλλος και Μεθόδιος» της Επαρχιακής Επιθεώρησης Εκπαίδευσης-Φιλιππούπολης που αφορά τη διοργάνωση του  15ου  Διεθνή Υπαίθριου Διαγωνισμού Ζωγραφικής ? ΠΑΡΑΔΟΣΗ, ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ, ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»  στη Φιλιππούπολη Βουλγαρίας.

Ο 15ος  Διεθνής  υπαίθριος διαγωνισμός Ζωγραφικής  που σκοπό έχει τη δημιουργική έκφραση των μαθητών  από διαφορετικές χώρες οι οποίοι έχουν ταλέντο και ικανότητες στο χώρο των Καλών Τεχνών, θα διεξαχθεί από 20 μέχρι 22 Απριλίου  2015  στη Φιλιππούπολη Βουλγαρίας.

Όσοι μαθητές επιθυμούν να συμμετέχουν μπορούν να αποστείλουν έργα τους μέχρι τις 31-03-2015 στη διεύθυνση : Φιλιππούπολη, οδός Γιάβορ 31, SOU ??Άγιος Άγιος Κύριλλος και Μεθόδιος??  e-mail : soukirilimetodii_plener@abv.bg

Έγγραφο /καταστατικό του Γυμνασίου ?Λυκείου «Άγιος Άγιος Κύριλλος και Μεθόδιος» Φιλιππούπολη Βουλγαρίας