Συμμετοχή σχολείων στο Εθνικό Θεματικό Δίκτυο Π.Ε. με θέμα «Τα τοπικά προϊόντα σε μια κοινωνία αειφορίας»

Πρόσκληση για τη συμμετοχή σχολείων στο Εθνικό Θεματικό Δίκτυο Π.Ε. με θέμα «Τα τοπικά προϊόντα σε μια κοινωνία αειφορίας» με φορέα ? ιδρυτή το ΚΠΕ Κρεστένων.

Σας διαβιβάζουμε  το με αρ. πρωτ. Φ.4.1/13/ 14/01/15, έγγραφο του  ΚΠΕ  Κρεστένων που αφορά  το Εθνικό Θεματικό Δίκτυο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης με θέμα :

«Τα τοπικά προϊόντα σε μια κοινωνία αειφορίας» που ίδρυσε και συντονίζει το ΚΠΕ  Κρεστένων.

Οι εκπαιδευτικοί που επιθυμούν να συμμετάσχουν στο Δίκτυο για το σχολικό έτος 2014-2015 και υλοποιούν ομοθεματικό πρόγραμμα Π.Ε.  καλούνται να συμπληρώσουν και να αποστείλουν άμεσα τη σχετική αίτηση (επισυνάπτεται),  στην Υπεύθυνη Σχολικών Δραστηριοτήτων της Δ/θμιας Εκπ/σης Σερρών, κ. Σοφία Ευθυμιάδου, και να την κοινοποιήσουν με fax (26250/22393) ή e-mail (kpe.krestenon@gmail.com)  στο ΚΠΕ Κρεστένων.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ 2014-2015

ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ 2014-2015